Tabela İzmirİzmir TabelacıTürkiye doktorStomach botox in turkeyİmplant diş fiyatıGeziİzmir tabela reklamİmplant DişTotem tabelaKarşıyakaİzmir dental implantEczane tabelasıYardımlaşmaİzmir mide botoxTabelacı

Türkiye İmplant Diş Hastanesi

19.09.2019
1.288
Ürün Fiyatı:
3500 3400
İndirim!
Türkiye İmplant Diş Hastanesi
Tabela İzmirİzmir TabelacıTürkiye doktorStomach botox in turkeyİmplant diş fiyatıGeziİzmir tabela reklamİmplant DişTotem tabelaKarşıyakaİzmir dental implantEczane tabelasıYardımlaşmaİzmir mide botoxTabelacı

Türkiye’de İmplant Diş Yaptırmak Ve İmplant Diş Türkiye Tedavileri

İmplant diş kaybı yaşayan her hastanın oldukça merak ettiği bir konudur. Söz konusu diş sağlığı olunca hem endişemiz hem de tedavi masrafları da bununla doğru orantılı bir şekilde artmaktadır. İmplant diş Türkiye öncelikle implantın ne olduğunu açıklayalım.

Türkiye'de İmplant Diş Hastanesi

 • Dünyaca Ünlü Bilinen İmplant Markaları ile çalışıyoruz.
 • Sadece 6 Dakikada Uyguluyoruz.
 • Tamamen Acısız Ağrısız Tedaviler.
 • Uykuda Diş Tedavileri.
 • Avrupalı Türklerin en fazla tercih ettiği Diş Hastanesi

Hasta Fotoğraflarımız

İmplant Nedir?

İmplant diş Türkiye, bir ya da birden fazla diş kaybı yaşayan hastaların diş kaybı görüntülerinin önüne geçebilmek için uygulanan bir diş protezi yöntemidir. Çene kemiğine yerleştirilmektedir. Yapay diş de olsa doğal diş gibi gücünü çene kemiğinden alacağından kişinin çene kemiği yapısı güçlü olmalıdır. Bu nedenle implant her hastaya uygulanamaz. Ülkemizde hemen hemen çok sayıda klinikde de yapılan implant tedavisi oldukça titiz bir çalışma gerektirmektedir. Eksik olan diş kökünüzün yerine titanyumdan yapılan bir kök yerleştirilmektedir. Bu kökler yerleştirilirken de vidalar kullanılarak dişin kökünün iyice oturması sağlanmaktadır. Süreç zahmetli olsa da sonrasında uygulamadan memnun kalanların sayısı oldukça fazladır.

Türkiye’de İmplant Diş Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle implant tedavisini çok iyi bir şekilde araştırmalısınız. Aynı zamanda bu tedavinin yapılacağı klinik ve tedaviyi yapacak hekim de oldukça önemlidir. Eğer kliniğe ve doktora karar verdi iseniz doktorunuzla süreç hakkında detaylı bir şekilde görüşmelisiniz. Zaten işinin uzmanı olan bir hekim size süreç hakkında tatmin edici bir açıklama yapacak ve kafanızdaki tüm soruları yanıtlayacaktır. Bu nedenle süreç ile alakalı bir endişeniz ya da tereddüt ettiğiniz bir şey var ise açıklığa kavuşturmadan tedaviye başlamamanızı öneririz. Ülkemizde kullanılan implant malzemeleri kliniğe göre değişmektedir.

Bazı klinikler tamamen yerli implantları kullansa da bazıları tamamen yurt dışından ithal edilen malzemeleri kullanmaktadır. Bu da maliyeti oldukça arttırmaktadır. Siz,  size uygulanacak implantın kalitesini mutlaka araştırın bazı hekimler maalesef kaliteli malzeme kullandım diyerek çok düşük kalitede malzemeleri kullanarak hastalara zorlu bir süreç yaşatabilmektedir. Bu nedenle implant tedavisini ve yaptıracağınız hekimi çok iyi bir şekilde araştırmalısınız.

Özel ve Kamu Hastanelerinin Farkı

İmplant uygulaması ülkemizde kamu hastanelerinde yapılmıyor. Bunun yerine daha ekonomik olan köprü tedavisi tercih ediliyor. Köprü tedavisi de iyi bir hekim tarafından yapılırsa etkisi oldukça uzun ömürlü olabiliyor. Bu nedenle implantı özel kliniklerde yaptıracağınız için kliniğin kalitesi, uzmanlık geçmişi, klinikte bulunan doktorlar tüm bu faktörleri çok iyi bir şekilde araştırmalısınız. Doktorun daha önce böyle bir çalışma yapıp yapmadığı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

İmplant diş tedavilerinde kullanılacak malzeme klinikten kliniğe göre değişiklik göstermektedir. Ana malzemenin kaliteli olması çok önemlidir. Diş kökü tamamen titanyum ile kaplanacağından titanyumun kalitesi burada etkilidir. Ülkemizde bu konuda uzmanlaşmış oldukça kaliteli hekimlerimiz bulunuyor. Zaten süreç hakkında size detaylı bilgi hekim tarafından verildiğinden siz kafanızda bir soru işareti kalmadan tedavi sürecini tamamlamış oluyorsunuz. İmplant diş Türkiye’de ülkemizde oldukça sık kullanılan bir yöntemdir.

Ziyaretçi Yorumları - 5 Yorum
 1. tuğba dedi ki:

  Kardeşim işyerinizde 8 tane implant yaptırdı ve çok memnun kaldı. Ben acıdan çok korktuğum için bu konuda endişelerim var. 2 tane azı olmak üzere toplam 8 tane dişim yok ve implant yaptırmak istiyorum. Bilgi alabilir miyim?

 2. Elvan dedi ki:

  Fransa’ dan gelen amcam köpek dişini kırdı. İmplant yaptırmak istiyoruz ama implant tüm dişler için uygulanabiliyor mu? Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine amcamı size getirmek istiyorum fiyat ve uygulanabilirliği konusunda bilgi almak istiyorum

 3. Şükran dedi ki:

  Frankfurt’ tan gelen yiğenim üst çene dişlerinden 2 tanesini çektirmiş ama tavsiyeler üzerine burada çektirdiği dişler yerine implant yaptırmak istiyor. Fiyat bilgisi almak istiyorum.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: