İmplant Diş Kampanyası Türkiye

19.09.2019
89
Ürün Fiyatı:
600 € 500 €
Ocak 2020'ye kadar
İmplant Diş Kampanyası Türkiye

İmplant Diş Kampanyası Türkiye

İzmir vidalı diş, Türkiye’de Vidalı diş, Çakma diş Türkiye

implant fiyatlarının kıymetli metal ve zirkonyum gibi kullanılan malzeme ücretlerini kapsamamasıdır. Ek olarak, implant uygulamalarında ilk muayene çok önemlidir. Çünkü implant yapımından önce hastanın ağız ve diş hijyeninin tamamen sağlanması gerekmektedir. Yani implanttan önce eğer kanal tedavisi, dolgu gibi bir takım işlemler yapılması gerekiyorsa öncelikle bu tedaviler uygulanır. Dolayısıyla Türkiye implant uygulamaları için aslında standart bir fiyat söyleyebilmek çok mümkün değildir. Bu fiyatın belirlenebilmesi için mutlaka bir diş doktorundan randevu alarak uygulamanın yapılacağı alanın ve içeriğinin belirlenmesi gerekmektedir.

Son olarak söylemek gerekirse, implant diş fiyatları alternatif diğer uygulamalara oranla daha pahalı bir uygulama olarak gelebilir. Ancak diğer kaplama yöntemleri zaman içerisinde bir takım problemler yaratmaktadır. Fakat implant uygulamasında implant yapıldıktan sonra güzel bakılır ve tertemiz tutulursa çok uzun süreler boyunca sorunsuz bir kullanım olanağına sahip olunur.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. hayri dedi ki:

    İş yerindeki arkadaşlarım 2 ay önce sizden implant yaptırmış ve memnun kalmışlar. Benimde dişlerimin eksik olduğunu görünce aynısını bana da tavsiye ettiler. İmplant yaptırmak konusunda bana bilgi verebilir misiniz?

    1. turkiyeimplant dedi ki:

      İmplant diş tedavisi fiyatları güncellendi. en yeni implant fiyatları ve implant markaları hakkında bilgi almak için kliniğimizi arayınız.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: