Tabela İzmirİzmir TabelacıTürkiye doktorStomach botox in turkeyİmplant diş fiyatıGeziİzmir tabela reklamİmplant DişTotem tabelaKarşıyakaİzmir dental implantEczane tabelasıYardımlaşmaİzmir mide botoxTabelacı

Gülüş Tasarımı Fiyatları

18.02.2020
716
Gülüş Tasarımı Fiyatları

Gülüş tasarımı tedavisi günümüzde ağız ve diş sağlığının vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir. Farklı tip nedenlere bağlı olarak hastalarda gelişen diş kayıpları, çürükler, çarpıklıklar, diş rengi değişiklikleri vb. unsurlar nedeniyle gülüş tasarımına başvurulabilir. Temelde diş, dudak ve diş etlerinin uyumlu hale getirilerek gülüş tasarımı ile hastalara daha güçlü ve sağlık görünüm kazandırmak hedeflenmiştir.

Gülüş tasarımı sırasında sadece dişler için uygulama yapılmaya bilir. Aynı zamanda adından da anlaşılacağı gibi gülüş sırasında ön plana çıkan tüm alanlar için farklı tip komplike uygulamalara başvurulabilir. Gülüş tasarımında temel hedef hastaların doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulmasıdır. Bu nedenle gülüş tasarımı fiyatları 2020 yılında da söz konusu uygulamalara göre değişiklik gösterecektir.

Gülüş Tasarımı Nedir, Ne İçin Uygulanır?

Estetik gülüş tasarımı diş ve ağız yapısında gülüş sırasında ortaya çıkan görünüm bozukluklarının giderilmesini hedeflemektedir. Daha basit tabirle hastaların doğal ve güzel bir gülüşe kavuşması için ağız ve çevresinde uygulanan farklı tip tedavileri kapsar. Gülüş tasarımı sırasında birçok farklı yönteme başvurulabilir. Bu tamamen hastaların sahip olduğu dişlere ve çene, ağız, dudak, çene yapılarına göre belirlenebilir. Söz konusu tasarım özellikleri belirlenirken:

  • Cinsiyet,
  • Yaş,
  • Hasta beklentileri,
  • Genel sağlık durumu ve anatomik yapı vb.

Unsurlar dikkate alınmaktadır. Gülüş tasarımı sırasında ilk işlemler diş ve diş etlerinden başlar. Özellikle çürüklerin temizlenmesi, dişlerin beyazlatılması, eksik dişlerin tamamlanması gibi daha birçok farklı amaçla farklı tip uygulamalar yapılabilir.

gulus tasarimi ucreti

gulus tasarimi fiyati

Gülüş Tasarımı İle Hangi Tedaviler Yapılır?

Gülüş tasarımı yaptıranlar özellikle ağış ve diş çevresinde ortaya çıkan sorunların giderilmesi amacıyla bu tip tedavilere başvurmaktadır. Temelde kişinin gülüşünü ve ağız çevresini çok daha doğal ve güzel bir biçime sokmak için uygulanan tedaviler kapsamında:

  • Bleaching (diş beyazlatma),
  • İmplant,
  • Protez uygulamaları,
  • Ortodontik tedaviler (tel vb.),
  • Porselenb lamineler, zirkonyum kaplama tedavileri vb.

Yöntemler uygulanabilir. Söz konusu tedavilerin uygulanması sırasında hastanın genel sağlık durumu ve beklentileri önemlidir. Bunun dışında gülüş tasarımı fiyatları 2020 yılı içinde söz konusu uygulamaların özelliklerine göre değişmektedir.

Ayrıca zirkonyum diş ile ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Tedavisi Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Gülüş tasarımı tedavi süresi seçilen tedavi yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Ortodontik tedaviler dışında çoğu işlem genellikle aynı gün içinde yapılabilir. Öte yandan 15 – 30 gün aralığında da farklı tip uygulamalara başvurulabilir. Tedavi yöntemine göre hem süreler hem de gülüş tasarımı fiyatları 2020 yılına göre değişiklik gösterecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: