Tabela İzmirİzmir TabelacıTürkiye doktorStomach botox in turkeyİmplant diş fiyatıGeziİzmir tabela reklamİmplant DişTotem tabelaKarşıyakaİzmir dental implantEczane tabelasıYardımlaşmaİzmir mide botoxTabelacı

Diş Beyazlatma Fiyatları

29.01.2020
1.050
Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş beyazlatma fiyatları belirlenirken kullanılan birçok farklı parametre bulunmaktadır. Bu nedenle net bir fiyat belirlemesi yapılması mümkün olmamaktadır. Diş beyazlatma fiyatları belirlenirken kullanılan parametreler şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Tercih edilen diş beyazlatma yöntemi, diş beyazlatma fiyatları 2020 için belirleyici ilk unsurdur.
 • Diş beyazlatma için başvurduğunuz doktor, fiyatlarda değişikliğe neden olacak unsurlardan bir diğeridir. Doktorun tecrübesi ve uzmanlığı alacağınız verimi arttırmaktadır. Bu durum fiyatlarda da değişikliğe neden olmaktadır.
 • Diş kliniğinin teknik donanımı fiyatları değiştiren bir diğer unsurdur.
 • Son olarak diş beyazlatma tedavisi için kullanılan malzeme de diş beyazlatma fiyatlarını değiştirecektir.

Diş Beyazlatma Nedir?

Diş beyazlatma operasyonu, dişleri lekelerden arındırmak ve doğal rengine dönmesini sağlamak için yapılmaktadır. Bu sayede kişinin daha beyaz ve estetik görünümü yüksek dişlere sahip olması sağlanmaktadır. Diş beyazlatma tedavisinde kullanılan birçok yöntem bulunmaktadır. Yapılan araştırmalar diş beyazlatma yöntemlerinin yapısal olarak bir hasara sebep olmadığını ortaya koymuştur. Yalnızca diş beyazlatma sırasında ve tedaviden sonra kısa bir sürede diş hassasiyetleri meydana gelebilmektedir. Bu hassasiyetler geçicidir. Bu açından diş beyazlatma yöntemlerinin son derece güvenilir olduğu ve rahatlıkla tercih edileceği söylenebilmektedir.

Diş beyazlatma tedavisi yapılırken kullanılabilen farklı teknikler bulunmaktadır. Bu tekniklerden hangisinin kişi için doğru bir tercih olduğuna yapılan muayene sonrasında hasta ve doktor ortak olarak karar verecektir. Diş beyazlatma fiyatları 2020 belirlemesi de seçilecek tedavi yöntemine göre değişiklik göstermektedir.

dis beyazlatma ucreti

dis beyazlatma fiyati

Diş Beyazlatma Yöntemleri Nelerdir?

Diş beyazlatma yöntemleri arasında en sık tercih edilen yöntemler şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Lazerle Diş Beyazlatma: En sık tercih edilen yöntemlerden birisidir. Dişlerin beyazlaması beyazlatıcı bir jel ile sağlanmaktadır. Tedavide lazer kullanılması ise jelin ayrışmasını hızlandırmaktadır.
 • Evde Diş Beyazlatma: Bu yöntemde doktor tarafından hastaya bir diş beyazlatma seti verilmektedir. Hasta seti kullanarak uygulama işlemini evde gerçekleştirilmesidir.
 • Diş Ağartma: Bu yöntem cansız dişler için kullanılmaktadır. Kanal tedavisi gibi bazı işlemler dişlerde renk değişikliğine neden olabilmektedir. Renk değişikliğini gidermek için dişin pulpa bölgesine beyazlatıcı jel yerleştirilerek bekletilmelidir.

Ayrıca diş teli fiyatları hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Diş Beyazlatma Tedavisi Kimlere Uygulanabilmektedir?

Diş beyazlatma tedavisi uygulanabilecek kişiler şu şekilde listelenebilmektedir:

 • Kişinin diş beyazlatma tedavisi uygulatabilmesi için 16 yaşından büyük olması gerekmektedir. Daha küçük kişilerde sinir dokularının geniş olması hassasiyetleri arttırabilmektedir.
 • Kişinin gebe olmaması gerekmektedir.
 • Kişinin bebek emzirmemesi gerekmektedir.
 • Kişinin ağız hijyeninin beyazlatma işlemine uygun olması gerekmektedir.

Diş beyazlatma işleminin sizin için uygun olup olmadığı, doktor muayenesi sonucunda net bir şekilde belirlenecektir. Diş beyazlatma fiyatları 2020 için net bir bilgi almanız da bu sayede mümkün olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: